Sivý Dávid, MgA.

Jazyk a komunikace

Šafařík Josef, MgA.

anotace Vytvorenie siete ktora prepája ľudí / miesta / mestá / komunity... Definovať jazyk ako komunikačný prostriedok ktorý nieje obmedzovaný konkrétnymi pravidlami. Jazyk ako žijúci organizmus ktorý sa tvorí a nepredvídateľne formuje vďaka uživateľovi ktorého nedokážeme dopredu odhadnúť. Signál - odkaz / ktorý putuje rôznymi miestami bez zastavenia v nejakej podobe a nevieme kde sa momentálne nachádza a koľko takýchto odkazov existuje / začne budovať sieť ktorá ožije sociálnym životom.